O kombinezonie

Olinek Suit to dynamiczna orteza tułowia i kończyn dolnych, wykonana ze specjalnie dobranych elastycznych materiałów umożliwiających zwiększenie stabilności ciała oraz korekcję. Została opracowana przez zespół naszych terapeutów z wieloletnim doświadczenie w pracy. Żaden kombinezon rehabilitacyjny nie jest terapią, jest niezwykle efektywnym narzędziem, ale wymaga odpowiedniego zastosowania. Niezbędna jest więc szeroka wiedza fizjoterapeutów w zakresie stosowania innych metod rehabilitacyjnych.

Dla kogo

Kombinezon przeznaczony jest dla osób z obniżonym napięciem mięśniowym, zaburzeniami integracji sensorycznej, ruchami mimowolnymi, drżeniami, wzorcami patologicznymi itd. Można go wykorzystać przy zaburzeniach w obrębie układu nerwowego jak np. mózgowe porażenie dziecięce, udar mózgu, urazy czaszkowo-mózgowe, przepuklina oponowo-rdzeniowa, rdzeniowy zanik mięśni, urazy rdzenia a także w zespołach genetycznych np. zespół Downa czy zaburzeniach metabolicznych oraz w przypadku innych opóźnieniach rozwoju psycho-ruchowego.

Działanie

Jednoczęściowy kombinezon zapewnia poprawę stabilności w obrębie tułowia i miednicy, a także wpływa na:

•normalizację napięcia mięśniowego,
•poprawę równowagi i koordynacji,
•poprawę czucia i świadomości ciała,
•hamowanie wzorców patologicznych i ruchów mimowolnych,
•korekcję ustawienia tułowia, kończyn dolnych i górnych,
•poprawę funkcji ruchowych małej i dużej motoryki

Jak dobrać rozmiar

Bardzo dużą zaletą jest łatwość zakładania i użytkowania, bez konieczności specjalnego szkolenia. W ofercie posiadamy kombinezony, z rozpinanymi nogawkami, które umożliwiają łatwe i szybkie przewinięcie dziecka. Kombinezon dostępny jest w 12 rozmiarach: 74, 86, 92, 98, 104, 110, 116, 122/128, 134/140, 150 i 160. Zapraszamy również na konsultacje do naszego ośrodka, podczas których wykwalifikowany terapeuta dobierze idealny rozmiar oraz odpowie na wszystkie Państwa pytania.

OlinekSuit

Kombinezon bez rozpinanych nogawek – 650 PLN

Kombinezon z rozpinanymi nogawkami – 750 PLN

przesyłka polecona wliczona w cenę kombinezonu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAMÓW KOMBINEZON

22 559 21 37 / olinek@olinek.com.pl

ZAMÓW KOMBINEZON


7480869298104110116122/128134/140150160pobierz formularz