SPRZĘT REHABILITACYJNY

Zapraszamy do zakupów sprzętu rehabilitacyjnego renomowanych firm. Sprzęt jest używany w bardzo dobrym stanie i atrakcyjnych cenach. Podczas turnusu terapeuta pomoże
i doradzi w dobraniu odpowiedniego modelu. Wszystkie rzeczy można zobaczyć oraz przymierzyć w Centrum Intensywnej Terapii Olinek w Warszawie. Istnieje możliwość wystawienia bezgotówkowej umowy kupna do wybranej fundacji.
Więcej informacji można uzyskać od Michała Leśniewskiego — 603 680 970
Krabat Pilot
– 600 PLN

Używany w pełni sprawny, trzeba dokupić linki do kolan.

Krzesełko kąpielowe
– 800 PLN

Krzesełko kąpielowe dla osoby dorosłej lub większego dziecka. Łatwe w obsłudze i bardzo lekkie. Opuszczane podłokietniki i duże koła.

Pionizator XL elektryczny
– 1800 PLN

Elektrycznie sterowany pilotem Pionizator dla dużej osoby. Teraz jest ustawiony na wzrost ok 165 cm, ale rośnie wraz z pacjentem. Może być jeszcze mniejszy. Nowa bateria, cichy podczas regulacji.

MyReader2 — 600 , Powiększalnik przenośny dla osób słabowidzących
– 3000 PLN
Pionizator
– 1400 PLN

Pionizator dynamiczny Mulholland Omni2, w bardzo dobrym stanie, czysty, bardzo zadbany, sprawny w 100%, pasy zabezpieczające w komplecie, hamulce sprawne. Rozmiarowo przypomina R82 Rabbit2ania.

Siedzisko Leckey
– 1800 PLN

Siedzisko siodełkowe renomowanej firmy Leckey, mechanicznie podnoszone do góry, dla dziecka od 3-4 roku życia. Bardzo fajne i wygodne do codziennych czynności w szkole i domu. Pasy biodrowe zabezpieczające dziecko. Stan idealny, czyste, jak nowe.

Schodołaz
– 2000 PLN

Schodołaz kroczący firmy scalamobile – z wygodnym siedziskiem dla osoby przewożonej, łatwy w obsłudze, z pasami asekuracyjnymi na pas.

Siedzisko Leckey
– 1600 PLN

Siedzisko siodełkowe renomowanej firmy Leckey, bardzo mobilne i wygodne. Bardziej dla dzieci lepiej funkcjonujących. Posiada pas biodrowy.

Krabat Jockey
– 3000 PLN

Krabat Jockey – to wielofunkcyjne mobilne, innowacyjne siodło rehabilitacyjne, z licznymi mechanizmami regulacyjnymi, do aktywizacji dzieci z dysfunkcjami motorycznymi. Krabat lekko używany, czyściutki, uprany, opuszczany mechanicznie.

Krzesło/fotel
— 800 PLN

Wygodne krzesło dla osoby niepełnosprawnej. Elektrycznie podnoszone
w podłokietniku, regulowane w każdą
stronę, bardzo mobilne. Idealne do długiej pracy siedzącej lub szkoły.

Krzesełko dla dziecka
– 600 PLN

Super stabilne krzesełko dla dziecka niepełnosprawnego. Nie ma śladów używania, bardzo wygodne, podnoszone automatycznie, hamulec w dźwigni. Idealne do biurka w domu i szkole. Miły materiał zamszowy.

Balkonik przedni
– 800 PLN

Balkonik przedni dla osoby dorosłej elektrycznie podnoszony. Maksymalna wysokość łokci 140 cm. Łatwo pomaga wstać, duża siła podnoszenia. Bardzo wygodny, przyciskiem w kciuku regulujemy wysokość. Hamulec, duże mobilne koła z blokadą.

Rowerek 3 kołowy
– 400 PLN

Rower 3 kołowy dla dziecka od 5-6 roku życia. Posiada przerzutki 7 stopniowe w manetkach. Wyposażony w boczne asekuracyjne koła na solidnych amortyzatorach. Rower używany, ale w dobrym stanie

Rowerek
– 1500 PLN

Rowerek dla dziecka niepełnosprawnego małego, przerzutki w manetkach, padały połączone wymuszają ruch, kierownica dostosowana do łatwego prowadzenia. Długi uchwyt do prowadzenia i asekuracji. Rower w bardzo dobrym stanie bez śladów używania.

Przyczepka do roweru
– 1200 PLN

Przyczepka do roweru dla dziecka niepełnosprawnego, na specjalnych resorach, z przerzutkami firmy shimano, z asekuracją w pasie z plexy, noski na pedałach, bardzo lekka, łatwo montowana do roweru specjalną uniwersalną obejmą. Stan idealny, chyba nie jeżdżona.

Wózek aktywny z funkcją pionizacji
– 1500 PLN

Wózek lifestand dla dziecka z funkcją pionizacji . Pionizacja sterowana pilotem, nowe akumulatory, wózek nie nosi śladów używania choć nie jest nowy. Wymiary na zdjęciach, max obciążenie 50 kg.

Krzesełko R82 Xpanda rozmiar 1
– 1800 PLN

Krzesełko xPanda rozmiar 1 renomowanej firmy R82. Pasy asekuracyjne, podnóżek, zagłówek w komplecie.

Wózek HOGGI — Bingo Evolution size – 2000 PLN

Wózek Hoggi — Bingo Evolution Size 1, do 50 kg, stan dobry, gondola zakładana dwustronnie, koła pompowane, łatwo się składa, nie ma pasów, opis wózka nowego — http://www.ortoservice.com.pl/opisy_dzieci/bingo-evo.html

Dużo opcji, zmiana kolorów tła, powiększanie miejscowe, zapis.

Krabat Jockey rozm 2 elektryczny
– 3500 PLN

Krabat Jockey rozm 2 elektryczny, stan idealny, nowe pasy zabezpieczające biodrowe, uchwyt z tyłu siedziska. Ładowarka w zestawie.

Krabat Pirat
– 3000 PLN

Krabat Pirat nie używany – stan idealny z torbą i kamizelką. Krabat Pirat jest innowacyjnym urządzeniem rehabilitacyjnym do fizjoterapii, pionizacji, chodzenia, pływania i autoaktywizacji w wodzie. Więcej o produkcie na stronie krabat.pl.

Materac przeciwodleżynowy + poduszka
– 800 PLN

Używany pompowany materac przeciwodleżynowy firmy ROHO wysokość 8,5 cm. 4 kawałki spinane zatrzaskami, dodatkowo pod stopy 5 ta dodatkowa mała poduszka.

Poduszki przeciwodleżynowe ROHO
– 350 PLN / sztuka

Poduszki ROHO wraz z pokrowcami do wózka, stan idealny, czyste, nigdy nie naprawiane. Dostępne rozmiary:

1. 45-51,5-10,5
2. 47-51,5-10,5
3. 49,5-47-10,5
4. 45-43-10,5