SPRZĘT REHABILITACYJNY

Zapraszamy do zakupów sprzętu rehabilitacyjnego renomowanych firm. Sprzęt jest używany w bardzo
dobrym stanie i atrakcyjnych cenach. Podczas turnusu terapeuta pomoże i doradzi w dobraniu odpo-
wiedniego modelu. Wszystkie rzeczy można zobaczyć oraz przymierzyć w Centrum Intensywnej Terapii Olinek w Warszawie. Istnieje możliwość wystawienia bezgotówkowej umowy kupna do wybranej fundacji.
Więcej informacji można uzyskać od Michała Leśniewskiego – 603 680 970
MyReader2 – 600 , Powiększalnik przenośny dla osób słabowidzących
– 2000 PLN
MyReader2 – 600 , Powiększalnik przenośny dla osób słabowidzących
– 2000 PLN
Pionizator
– 1400 PLN

Pionizator dynamiczny Mulholland Omni2, w bardzo dobrym stanie, czysty, bardzo zadbany, sprawny w 100%, pasy zabezpieczające w komplecie, hamulce sprawne. Rozmiarowo przypomina R82 Rabbit2ania.

Balkonik przedni
– 800 PLN

Balkonik przedni dla osoby dorosłej elektrycznie podnoszony. Maksymalna wysokość łokci 140 cm. Łatwo pomaga wstać, duża siła podnoszenia. Bardzo wygodny, przyciskiem w kciuku regulujemy wysokość. Hamulec, duże mobilne koła z blokadą.

Tobogan Sanki
1600 zł
 

Sanki tobogan dla dziecka do ok 150-160 cm wzrostu. Do podczepienia pod narciarza. W stanie bardzo dobrym z ocieplaczem i szybą ochronną. Wymiary na zdjęciach.Do odbioru osobistego z Olinka w Warszawie. Umowa kupna sprzedaży.

Krzesełko kąpielowe
– 800 PLN

Krzesełko kąpielowe dla osoby dorosłej lub większego dziecka. Łatwe w obsłudze i bardzo lekkie. Opuszczane podłokietniki i duże koła.

Pionizator XL elektryczny
– 1800 PLN

Elektrycznie sterowany pilotem Pionizator dla dużej osoby. Teraz jest ustawiony na wzrost ok 165 cm, ale rośnie wraz z pacjentem. Może być jeszcze mniejszy. Nowa bateria, cichy podczas regulacji.

skarpety do ortez z włókna bambusowego
20 zł
 

Sprzedam skarpety do ortez z włókna bambusowego, bezszwowe. Najwyższa jakość. Kolory biały lub grantowy. Rozmiarówka od 21 do 36. Wysyłka do 10 sztuk – 12 PLN , powyżej 10 sztuk – bezpłatnie.

Nf walkery rozm 1 rozm 2 i rozm 3  z butami
– 3500 zł/szt
 

Sprzedam 2 szt nf walker rozm 2 i 3 z butami i stolikiem i kierownica, stan bardzo dobry. Umowa kupna sprzedaży.

Bi-Ski
1800 zł

Sprzedam w stanie bardzo dobrym Bi-ski renomowanej firmy https://enablingtech.com/collections/bi-unique-bi-ski . Sprzęt jest z kijami. Odbiór osobisty w Olinku w Warszawie, umowa kupna sprzedaży.

Krzesełko Leckey
1600 zł

Sprzedam kompletne krzesełko Leckey dla dziecka ok 2-3 letniego, wymiary podaje na zdjęciach, odbiór osobisty z Olinka w Warszawie, umowa kupna sprzedaży na fundacje.

Rowerek
– 1500 PLN

Rowerek dla dziecka niepełnosprawnego małego, przerzutki w manetkach, padały połączone wymuszają ruch, kierownica dostosowana do łatwego prowadzenia. Długi uchwyt do prowadzenia i asekuracji. Rower w bardzo dobrym stanie bez śladów używania.

Wózek Kudu R82 rozm 1
– 3000 zł

Sprzedam w stanie idealnym wózek Kudu firmy R82. Wyposażenie full opcja. Wózek jest w Olinku w Warszawie, odbiór tylko osobisty, umowa kupna sprzedaży.

Rowerek sunny
– 600 zł

Sprzedam fajny rowerek 3 kołowy z wygodnym siodełkiem. Dla dziecka od Ok 90 cm wzrostu.Rower jest w Olinku w Warszawie.

Krabat Pirat
– 3000 PLN

Krabat Pirat nie używany – stan idealny z torbą i kamizelką. Krabat Pirat jest innowacyjnym urządzeniem rehabilitacyjnym do fizjoterapii, pionizacji, chodzenia, pływania i autoaktywizacji w wodzie. Więcej o produkcie na stronie krabat.pl.

Wózek HOGGI – Bingo Evolution size – 1500 PLN

Wózek Hoggi – Bingo Evolution Size 1, do 50 kg, stan dobry, gondola zakładana dwustronnie, koła pompowane, łatwo się składa, nie ma pasów, opis wózka nowego – http://www.ortoservice.com.pl/opisy_dzieci/bingo-evo.html

Fotelik samochodowy Carrot 3
3000 zł
 

Sprzedam w stanie idealnym fotelik samochodowy dla dziecka do 160 cm i 50 kg wagi, posiada obrotowa podstawa ISO .Sprzęt jest w Olinku w Warszawie. Jest ciężki wiec odbiór raczej osobisty.

Poduszki przeciwodleżynowe ROHO
– 250 PLN / sztuka

Poduszki ROHO wraz z pokrowcami do wózka, stan idealny, czyste, nigdy nie naprawiane. Dostępne rozmiary:

1. 45-51,5-10,5
2. 47-51,5-10,5
3. 49,5-47-10,5
4. 45-43-10,5

wózek kuschall junior
– 1800 zł
 

Sprzedam w stanie idealnym wózek renomowanej firmy Kuschall , wózek jest w Olinku w Warszawie, możliwa umowa kupna sprzedaży.

Pionizator Rabbit R82 rozmiar 1
– 1800 zł
 

Sprzedam pionizator firmy R82 rozmiar 1 , Stan bardzo dobry jak na zdjęciach. W zestawie stolik, wszystkie pasy. Koła w rozmiarze jak na zdjęciu.Mamy dostępny też jeden pionizator rozmiar 2. Rozpiska wymiarów na zdjęciach. Pionizator jest w Olinku w Warszawie. Możliwa bezgotówkowa umowa kupna sprzedaży.

Rower Draisin Trici
– 3000 zł

 

Sprzedam nówkę sztukę rower renomowanej firmy Draisin model Trici. Na gumach jeszcze są jeżyki. Rower duży dla dziecka od ok 10 roku życia. Wszystko regulowane, wszystko sprawne w 100 %. Umowa kupna sprzedaży. Rower jest w Olinku w Warszawie do odbioru. Nie wysyłam pocztą ! Wymiary na zdjęciach lub na stronach producenta. Cena podana to 20 % ceny sklepowej.

Rower Vanraam duży
– 3000 z

 

Sprzedam nowy duży rower renomowanej firmy Vanraam. Bardzo łatwy w obsłudze, super łatwo się pedałuje i kieruje. Wymiary na zdjęciach. Siodełko przesuwa się na długiej szynie, dla osoby od ok 12 roku życia do osoby ponad 2 metrowej . Rower ma silnik w przednim kole i okablowanie, można dołożyć baterie i będzie ze wspomaganiem silnika. Rower jest w Olinku w Warszawie, nie wysyłam pocztę , tylko odbiór osobisty.

Schodołaz
– 1000 PLN

Schodołaz kroczący firmy scalamobile – z wygodnym siedziskiem dla osoby przewożonej, łatwy w obsłudze, z pasami asekuracyjnymi na pas.

Traktor elektryczny RAPTOR
3500 zł

Sprzedam w pełni sprawny, w staniem idealnym terenowy elektryczny pojazd Raptor. GAz w manetce przy kierownicy, wydłużana długość podwozia na śrubach, pełna sprawna elektryka świateł. Biegi na przodu i do tyłu.Wymiary na zdjęciach, odbiór osobisty w Olinku w Warszawie, umowa kupna sprzedaży.

Krabat Jockey rozmiar 1
– 2500 PLN

Krabat Jockey – to wielofunkcyjne mobilne, innowacyjne siodło rehabilitacyjne, z licznymi mechanizmami regulacyjnymi, do aktywizacji dzieci z dysfunkcjami motorycznymi. Krabat lekko używany, czyściutki, uprany, opuszczany mechanicznie.