O NAS

O NAS


Olinek jest profesjonalnym, wysoce wyspecjalizowanym ośrodkiem, który zajmuje się kompleksową, intensywną rehabilitacją dzieci i młodzieży. Został stworzony w 2006 roku przez rodziców niepełnosprawnej Oli. Dzięki wyjątkowo przyjaznej atmosferze w ciągu kilku lat wpisał się w świadomość rodziców i specjalistów jako miejsce otwarte na potrzeby i oczekiwania pacjentów. Obecnie jest jednym z najchętniej wybieranych ośrodków rehabilitacyjnym przez rodziców niepełnosprawnych dzieci z Polski i zagranicy.

CEL


Terapia prowadzona w Olinku jest kompleksowa i dobrana indywidualnie do każdego pacjenta. Naszym nadrzędnym celem jest polepszenie jakości życia pacjentów z zakresu sprawności ruchowej, jak i zadbanie o ich rozwój psychiczny.

TERAPEUCI


Zgrany i doświadczony zespół Olinka to dla nas podstawa. Od zawsze dbamy o najwyższą jakość naszych zajęć, zatrudniając i szkoląc najlepszych terapeutów, dla których praca z dziećmi jest pasją. Doskonale wiemy jak cenna jest ich praca, która nigdy nie zastąpi najnowocześniejszego sprzętu rehabilitacyjnego.

O KROK DALEJ – Olinek Suit


W wyniku naszych wieloletnich obserwacji i doświadczeniu w pracy z pacjentami oraz rozmów z rodzicami na początku 2017 roku powstał Olinek Suit – dynamiczna orteza tułowia i kończyn dolnych. Kombinezon, dzięki któremu podtrzymujemy efekty naszej terapii i przedłużamy czas jej trwania poza ośrodkiem rehabilitacyjnym.

„Naszym nadrzędnym celem jest polepszenie jakości życia pacjentów w zakresie sprawności ruchowej
oraz zadbanie o ich rozwój psychiczny”

Michał Leśniewski

Dyrektor Olinka

Dołącz do naszego zespołu

ZAPISZ SIĘ