G-EO System


Skierowany został na potrzeby konkretnego pacjenta podejmującego rehabilitację. System G-EO oferuje różne moduły i opcje terapii, takie jak ruchy częściowe, chód w przód i w tył oraz unikalną możliwość symulacji schodów czy treningu chodu po powierzchniach pochyłych (wchodzenie i schodzenie).

Fizjoterapia dzieci Warszawa - zapisy

Szybka interwencja w 24h

Wypełnij formularz z informacjami o Twoim dziecku. W 24h dostaniesz odpowiedź wraz z propozycją dopasowanej indywidualnie terapii

Ponadto, dzięki prostej zmianie trybów: pasywnego, aktywnie wspomaganego oraz aktywnego, system G-EO można dostosować do pacjentów z różnym stopniem niepełnosprawności.

„System G-EO okazał się strzałem w dziesiątke w naszym obiekcie. Został osiągnięty postęp w rehabilitacji chodu u naszych pacjentów z ograniczeniami fizycznymi i neurologicznymi, niezależnie od wieku.” Dr. Leann Kerr, PT, CBIS, DHS Bellarmine University, Louisville, Kentuck

System G-EO jest najbardziej wszechstronnym, zrobotyzowanym urządzeniem do rehabilitacji chodu na świecie, opartym o koncepcję platformy modułowej.
ZAPISZ SIĘ